Töökäik

Sujuva arendusprotsessi tagamiseks oleme loonud süstemaatilise uue töö vastuvõtmise protseduuri, mis aitab sinu soovid täpselt kindlaks määrata. Nii saame sulle tagada kiire ja täpse arendustöö, mis vastab määratud tingimustele.

1. samm - tutvume disaini ja veebi vajadustega

Kiiremaks ja soodsamaks kodeerimiseks eelistame Adobe Photoshopi faili (PSD laiendiga), milles on disain erinevate kihtidena. Samas pole probleemiks kodeerida ka Adobe Illustratori faili või JPG, PNG ja muid pildifaile.

2. samm – uurime elemente ja tarkvara käitumise loogikat

Paneme paika, kus asuvad unikaalsed elemendid ja milline on veebilehe käitumisloogika – kas element on aktiivne, mida see teeb, kui selle peal klõpsatakse jne.

3. samm – täpsustame tehnilisi nõudeid ja töö ulatust

Järgnevalt paneme paika soovitava töö tehnilised nõuded – kas peame kasutusele võtma mõne raamistiku või muu tööriista või hoopis kodeerima kõik algusest peale.

4. samm – alustame tööga ehk hakkame kodeerima

Kui kõik eelnevad tingimused on kokku lepitud, hakkame kodeerima. Kasutame juba olemasolevaid elemente, mis aitab hoida kokku aega. Meie suunaks pole teha kogu aeg erinevaid lehti, vaid luua koondvaade elementidest, mida saab arendaja või sina ise uute kuvade loomisel ikka ja jälle kasutada.

5. samm – testime tulemust ja anname töö üle

Kui arendus on loodud, kontrollime oma tööd põhjalikult, valideerime koodi ja saadame ka sulle prooviversioone. Nii saab veenduda, et kõik on nõnda, nagu olema peab. Kontrollime järgmisi lehitsejaid: Chrome (46 versioon ja uuemad); Microsoft Edge (14 ja uuemad); Internet Explorer (11 ja uuemad); Firefox (42 ja uuemad); Safari (9 ja uuemad); Apple iPhone; Apple iPad.